۱۰ راه عالی افزایش فالوور اینستاگرام در سال ۲۰۱۸

خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی عکس‌ها در دنیا است که در حال حاضر به یکی از بهترین راه‌های ارتباطی شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و … با مشتریان تبدیل شده است. به همین خاطر سال‌هاست بازاریابی در اینستاگرام به یکی از بهترین روش‌های پیدا کردن مشتری برای کسب و کارهاست. راه‌های مختلفی هم برای جمع‌آوری مخاطب در اینستاگرام وجود دارد که یکی از آن‌ها، خرید فالوور اینستاگرام کاملا واقعی و ایرانی و مرتبط با کسب و کار شماست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

البته باید حواستان هم باشد که تمام تمرکز و کسب و کار شما در اینستاگرام نباشد و حتما یک وبسایت داشته باشید که در مقاله چرا وبسایت داشته باشیم؟ به طور کامل درباره مزایای داشتن وبسایت اشاره کردیم.

 

۱. عکس‌های خوب تهیه کنید

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

همانطور که اشاره کردیم اینستاگرام دنیای عکس‌هاست و مهم‌ترین عامل در جذب مخاطب نیز همین عکس‌ها هستند. به همین خاطر در درجه اول برای جذب مخاطب و پیدا کردن جامعه آماری کسب و کارتان باید عکس‌های خیلی خوبی یا تهیه و یا از اینترنت پیدا کنید.

برای گرفتن عکس‌های خوب هم به یک دوربین خیلی خوب احتیاج پیدا خواهید کرد و یا میتوانید خودتان به وسیله طراحان متخصص عکس‌های انیمیشنی خیلی جذاب نیز تولید کنید.

 

۲. یک قالب مشخص برای پست‌هایتان داشته باشید

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

همیشه نسبت به قالب کلی عکس‌هایتان حساس باشید و قالب خاصی را نسبت به کسب و کارتان و یا موضوع پیج‌تان طراحی و انتخاب کنید.

مثلا اگر پیج شما درباره موزیک و متن‌های احساسی است، رنگ‌های تیره و تاریک بسیار آن را جذاب خواهد کرد.

توجه داشته باشید که فالوورهایتان را باید در همان لحظه اول که پیج شما را نگاه میکنند، جذب کنید و اگر از پیج بروند و شما را فالو نکنند دیگر به پیج شما باز نخواهند گشت.

 

۳. به طور مرتب و منظم پست‌هایتان را در اینستاگرام بگذارید

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

برای قرار دادن پست‌هایتان در اینستاگرام حتما یک برنامه زمانی مشخص داشته باشید تا مخاطبانتان به گذاشتن پست در زمان‌های خاص عادت کنند و همیشه در آن زمان‌ها انتظار دیدن پست شما را نیز داشته باشند.

برنامه‌ریزی قرار دادن پست‌ها نیز روش خاصی دارد که در ادامه حتما به آن اشاره خواهیم کرد و نحوه استفاده از آن را به شما خواهیم گفت.

 

۴. زیر پست‌های دیگران کامنت بگذارید

 

خرید فالوور اینستاگرام

یکی دیگر از راه‌های نمایش پیج‌تان به دیگران گذاشتن کامنت زیر پست‌ شرکت‌های دیگر است که البته در حال حاضر کمی افراط و تفریط در این امر پیش آمده است و گاهی اوقات تعداد زیادی از این کامنت‌ها لوث هستند و طبیعتا ادمین پیج مربوطه نیز به سرعت کامنت شما را پاک خواهند کرد.

البته در سیستم خودکار خرید فالوور اینستاگرام گروه بیلینک نیز این قابلیت وجود دارد که شما علاوه بر اینکه می‌توانید تعریف کنید زیر چه پیج‌هایی سیستم برایتان کامنت بگذارد، می‌توانید تعیین نمایید زیر چه پست‌هایی نیز لایک اتوماتیک انجام شود.

 

۵. با اینفلوئنسر‌های اینستاگرام ارتباط بگیرید و با آن‌ها کار کنید

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

یکی از جدیدترین روش‌های بازاریابی اینستاگرام، « اینفلوئنسر مارکتینگ » است.

حتما تا به حال دیدید افرادی در اینستاگرام هستند که محتواهای متنی یا ویدئویی جذاب، خنده دار و … تولید می‌کنند و گاهی اوقات نیز برای برند‌هایی نیز تبلیغات انجام می‌دهند؛ به این افراد « اینفلوئنسر یا تاثیر گذار » می‌گویند و به آن تبلیغات‌ها برای برند‌ها « اینفلوئنسر مارکتینگ » گفته می‌شود.

شما نیز می‌توانید با توجه به نوع پیج و یا کسب و کارتان این افراد را انتخاب نمایید و از آن‌ها بخواهید ویژه شما و برای برند شما محتواهایی تولید کنند.

یکی از معروف‌ترین اینفلوئنسرها سروش رضایی یا سوریلند است.

 

۶. از هشتگ‌های زیاد استفاده نمایید

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

اینستاگرام در طی این سال‌ها استراتژی‌های مختلفی را پیاده‌سازی کرده است که اکنون نیز با بهینه‌سازی هرچه بیشتر قابلیت جستجو در اینستاگرام آن را تبدیل به موتوری جستجوگر قوی همچون گوگل کرده است.

اکنون شما میتوانید در میان هشتگ‌ها نیز جستجو کنید و پست‌های مربوطه را خیلی سریع پیدا نمایید پس به همین خاطر سعی کنید کلیه هشتگ‌های داغ و مرتبط با پست را زیر پست بگذارید تا در نتایج جستجوی کاربران قرار بگیرید؛ تا مشتریان احتمالی‌تان شما را خیلی راحت پیدا کرده و از محصول و یا سرویس شما استفاده کنند.

اما توجه داشته باشید هیچ‌گاه هشتگ‌های نامربوط با پست را ننویسید چرا که کاملا اثر منفی چه برای اینستاگرام و چه برای مخاطبانتان دارد و طبیعتا نتیجه کاملا برعکس خواهد شد.

 

۷. افزایش فالوور واقعی و مرتبط با کسب و کار با سیستم‌های هوشمند

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از بهترین و جدیدترین روش‌های جذب مخاطب، خرید فالوور اینستاگرام است که از پیج‌های تازه کار تا شرکت‌های بزرگ همچون اسنپ و دیجی کالا و … از این روش استفاده می‌کنند.

روش کار این سیستم ما نیز به این صورت است که بر اساس هشتگ‌های پیشنهادی شما، پیج‌های همکار یا رقیب، مخاطبان کاملا واقعی و ایرانی فالو می‌شوند و در نتیجه بعد از مشاهده پیج شما احتمالا اگر پیج‌تان جذاب باشد و نکاتی که در این مقاله را گفتیم رعایت کرده باشید، شما را فالو خواهند کرد.

همینطور این قابلیت را هم خواهید داشت تا پیام‌های اتوماتیک در دایرکت کاربران نیز ارسال کنید.

توجه داشته باشید که وبسایت‌هایی که پکیج‌های فالوور با قیمت بسیار پایین به فروش می‌رسانند از فالوورهای غیر واقعی و به اصطلاح فیک استفاده می‌کنند که در حال حاضر اینستاگرام با استراتژی‌های جدید به راحتی می‌تواند فالوورها و پیج‌های فیک را تشخیص دهد.

 

جهت مشاهده پکیج‌های خرید فالوور اینستاگرام بیلینک کلیک کنید.

 

۸. محتواهای محبوب و مناسبتی

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

پست‌های مناسبتی و داغ مانند محرم، جام جهانی و … بسیار باعث جذب مخاطب می‌شود و با این واسطه پیج شما و خدمات شما را می‌توانند به صورت اتفاقی پیدا کنند.

 

۹. ارسال پست در زمان مناسب

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

یکی از بهترین امکاناتی که اینستاگرام به پیج‌ها اضافه کرد، قابلیت « Business Profile » بود. زمانی که شما پیج‌تان را به حالت Business تبدیل کنید، قابلیتی با نام « Insights » خواهید داشت که با کلیک روی آن صفحاتی مانند تصویر بالا را خواهید دید که کلیه آمارها درباره پست‌ها و فالوورهایتان را به شما نشان می‌دهد.

مثلا به شما نشان می‌دهد که چند درصد از فالوورهایتان مردان هستند و چند نفر خانم هستند و همینطور کدام یک از پست‌هایتان بهتر مخاطب جذب کرده‌اند و لایک بیشتری گرفته‌اند.

و یکی از بهترین امکانات نیز نمایش زمان فعالیت فالوورهایتان در هر روز است که با توجه به این اطلاعات، به راحتی می‌توانید برنامه ریزی نمایید که در چه روزهایی و در چه زمان‌هایی پست‌هایتان را منتشر نمایید که بیشترین لایک را بگیرد و افراد بیشتری پست‌تان را ببیند.

 

۱۰. از بخش استوری‌های اینستاگرام استفاده نمایید و برنامه‌های لایو بگذارید

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

استوری اینستاگرام تنها راهی است که میتوانید هر روز و در هر ساعت از آن استفاده نمایید و باز بهترین راه برای ارتباط بیشتر و بهتر با مخاطبان است.

با آپلود استوری‌های زیاد و اجرای برنامه‌های لایو، کاری میکنید که برند و پیج شما به صورت مداوم جلوی چشم مخاطب باشد و همینطور با آپلود استوری از کارهایی که در پشت امور شرکتی و … انجام می‌دهید، کاری میکنید که مخاطبان احساس راحتی بیشتری با شما داشته باشند و در پی آن خیلی راحت‌تر نیز به شما اعتماد کنند.

همینطور در برنامه‌های لایو، شما می‌توانید از امکان جالب‌تری با عنوان « لایو مشترک » نیز بهره‌مند شوید و با یکی از فالوورهایتان به صورت مستقیم ارتباط گرفته و درباره پیج، محصولات و خدمات و … به گفتگو بپردازید.

 

 

نتیجه گیری

اگر دنبال مخاطب و مشتری هستید و می‌خواهید یک جامعه آماری خیلی خوبی در شهر و کشورتان داشته باشید و فروش‌ و تعاملات با مخاطب را افزایش دهید، شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام را به هیچ وجه فراموش نکنید.

  • کیفیت تصاویر
  • کیفیت مقاله
۵

همین حالا از یکی از بهترین‌ روش‌های بازاریابی اینستاگرامی استفاده کنید!