آموزشیکسب و کار اینترنتی

از شروع کردن کسب و کار اینترنتی جدید و ایده‌ هایتان می‌ترسید؟

 از شروع کار روی ایده‌هایت نترس! اقدام کن…

در کمپینی که برای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و صاحبان ایده به نام #همیارباهموطن برگزار می‌کنیم؛ با صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و کسانی که دوست دارند یک کسب و کار اینترنتی خیلی خوب و درآمدزا داشته باشند، مشاوره رایگان انجام دادیم.

یکی از دوستان برای شروع ایده‌هایش کمی ترس داشت. به همین خاطر نقشه راه و اتفاقاتی که در مسیر و انتهای آن قرار بود برای این دوست‌مان بیفتد را به طور کامل توضیح دادم.

همینطور داستان‌های شکست خودم را در زمان راه اندازی بیلینک برای او تعریف کردم تا بیشتر با چالش‌ها و بحران هایی که ممکن است در راه کارآفرینی اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی پیش بیاید، آشنا شود.

به عنوان مثال داستان اولین سال راه اندازی کسب و کار اینترنتی ما یعنی بیلینک را تعریف کردم که در پایان سال که کلی بدهی و اجاره داشتیم، همه مشتریان‌مان تماس گرفتند و پرداخت‌های مرتبط با پروژه‌ها را به سال بعد موکول کردند و ما ماندیم و کلی بدهی…

حتما این ویدئو کوتاه را تماشا نمایید.

نتیجه گیری

به خاطر تنبلی، کمال‌گرایی و ترس از شکست، کارهایتان را عقب نندازید! خیلی سریع تمرکز کنید و کارتان را شروع کنید و برای آن زحمت بکشید (حداقل ۶ ماه فقط کار!)

مطمئن باشید که مسیرتان به صورت خودکار هموار خواهد شد و راه‌های جدیدی نیز در همین حین جلوی شما سبز خواهد شد که هیچ‌گاه فکر نمی‌کردید.

اما بر فرض اگر هم شکست خوردید بعد از ۶ ماه و به هیچ درآمدی نرسیدید، هیچ ایرادی ندارد! تخصصی که یاد گرفتید در این ۶ ماه و آن را انجام دادید؛ انقدر به درد بخور است که می‌توانید توسط آن کار دیگری را شروع کنید تا به نتیجه برسید.

برای هر کاری یا راهی خواهیم ساخت؛ یا راهی خواهیم یافت… نشد وجود نداره! همیشه میشه…

حتما ویدئو را تماشا کنید تا نکات خوبی را یاد بگیرید.

برچسب ها

محمد امین مجیدی

من عاشق کسب و کارهای آنلاین و علم برنامه نویسی هستم و بیش از ۸ سال است که به واسطه مدیریت تیم طراحی وب و اپلیکیشن blink، با دغدغه ها و چالش‌های این حوزه از نزدیک آشنا هستم. اکنون قصد دارم همه تجربیات و آموخته‌هایم در این سال ها را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم. مقالات رایگان ما از اینجا مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن