سوالات متداول

به جهت کنترل هزینه‌های کارفرما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنیم که بسیار رابط کاربری ساده و روانی دارد. همینطور بسیار توسعه پذیر است و شما می‌توانید با استفاده از وردپرس از یک سایت بسیار ساده در حد وبلاگ تا یه وبسایت بسیار پیشرفته فروشگاهی مشابه دیجیکالا را در آن راه اندازی کنید. خیالتان راحت!

اما اگر بخواهید و یا در تحقیقات ما به این نتیجه برسیم که سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ویژه کسب و کار خودتان مورد نیاز است، مشکلی از این بابت نیست اما هزینه و زمان آن طبیعتا بسیار بیشتر از وردپرس می‌شود که در هر پروژه هم هزینه و هم زمان کاملا بستگی به امکانات درخواستی شما دارد.

اصولا برای همه وبسایت‌ها ما از یکی از ۲ نوع قالب استفاده می‌کنیم. قالب آماده یا قالب اختصاصی

قالب اختصاصی، قالب‌هایی هستند که ویژه برند و سلیقه شما، بر اساس رنگ سازمانی و لوگو و فرهنگ کسب و کار شما تصویرسازی می‌شود و تصویر طراحی شده سایت برای کارفرما ارسال خواهد شد، بعد از تایید کامل طرح، وارد فاز برنامه‌نویسی طرح خواهیم شد.

به طور کلی قالب اختصاصی، قالبی است که از صفر تا ۱۰۰ آن توسط گروه ما ویژه شما طراحی و کدنویسی می‌شود.

پس از اتمام برنامه‌نویسی و اجرای نسخه اولیه سایت و در نهایت تایید نهایی کارفرما پروژه، قرارداد خاتمه پیدا خواهد کرد و وارد دوره پشتیبانی می‌شویم.

قالب آماده، قالبی است که توسط تیم دیگری (یک تیم خارجی یا ایرانی) قبلا یک بار طراحی و کدنویسی شده است و در مارکت‌های مختلف به فروش می‌رسد.

روند پروژه با قالب آماده به این صورت است که سایت‌های مشابه و مورد علاقه شما را بررسی می‌کنیم و شبیه‌ترین و باکیفیت‌ترین قالب ممکن را برای شما خریداری می‌کنیم و در نهایت بر اساس طرح مورد نظرتان این قالب را برایتان شخصی‌سازی می‌کنیم تا در نهایت به آن‌چیزی که شما می‌خواهید برسید.

قالب آماده به طور کلی قالبی است که هر کسی می‌تواند آن را خریداری کند و به شکل‌های مختلف از آن استفاده نماید.

تفاوت‌های عمده این قالب با قالب اختصاصی در بخش‌های بعدی ذکر شده است.

مزایا:

 • قالب ویژه برند شما خواهد شد.
 • اصالت و فرهنگ برند شما در سایت کاملا مشخص خواهد بود.
 • کدنویسی اختصاصی ویژه شما
 • در صورت نیاز به بروزرسانی، بسیار سریع در زمان آن توسط تیم بیلینک انجام خواهد شد.
 • امکان پشتیبانی بسیار سریع‌تر و راحت‌تر با توجه به نوع کدنویسی استاندارد توسط تیم خبره برنامه‌نویسان بیلینک
 • امکان توسعه ۱۰۰٪ قالب

معایب:

 • قیمت پروژه نسبت به افزایش مدت زمان و کیفیت گران‌تر است.
 • مدت زمان انجام پروژه طولانی‌تر است.

مزایا:

 • مدت زمان اندک انجام پروژه، حدود ۱۴ روز کاری
 • با توجه به کاهش زمان انجام پروژه، قیمت بسیار ارزان‌تر است.
 • برای استارتاپ‌ها و افراد دارای سرمایه اندک، بسیار مناسب است.
 • مناسب برای کسب و کارهایی که با استراتژی سرمایه اندک می‌خواهند شروع کنند.

معایب:

 • پشتیبانی آن زمان‌برتر و سخت‌تر است چون توسط تیم دیگر نوشته شده است.
 • در بروزرسانی‌ها نمی‌توانیم خودمان به روزرسانی انجام دهیم و باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی از سمت تیم اصلی برنامه‌نویس باشیم.
 • احتمال یکی شدن طرح چند سایت با یکدیگر (اصلا اهمیتی ندارد؛ به خصوص برای شروع کار)

قالب اختصاصی: مدت زمان انجام پروژه برای قالب اختصاصی کاملا به امکانات مورد نظر، حجم کار طراحی و برنامه‌نویسی آن دارد. این مهم در پروپوزال پروژه بعد از تحقیق تیم بیلینک که برای کارفرما ارسال می‌گردد، مشخص خواهد شد.

قالب آماده: حداقل ۱۴ روز کاری

قالب اختصاصی: باز هم کاملا به امکانات درخواستی کارفرما بستگی دارد.

قالب آماده: قالب‌های آماده فروشگاهی با همه امکانات فروشگاهی از حدود فقط ۱.۹۰۰ هزار تومان شروع می‌شود که برای شروع یک کسب و کار با سرمایه اندک بسیار بسیار مناسب است.

البته قیمت نهایی قالب آماده ممکن است بعد از مشخص شدن جزئیات پروژه شما کمتر شود و در نهایت قیمت اصلی در پروپوزال پروژه بعد از تحقیق کامل تیم بیلینک ثبت خواهد شد که متعاقبا برای کارفرما ارسال می‌گردد.

شرایط پرداخت و اقساط در همه نوع پروژه قابل مذاکره است و به صورت توافقی در نظر گرفته خواهد شد.

در قالب‌های آماده ۱۴ روز کاری پشتیبانی رایگان خواهیم داشت.

در قالب‌های اختصاصی احتمال خطای انسانی بیشتر است و به همین خاطر جهت تست و بررسی اولیه و اطمینان از کارکرد کامل سایت، ۳۰ روز کاری پشتیبانی رایگان خواهیم داشت.

بعد از اتمام پشتیبانی رایگان، به راحتی در صورت تمایل به تمدید قرارداد پشتیبانی با گروه بیلینک، می‌توانید در دوره‌های مختلف ۳، ۶ و ۱۲ ماهه پکیج پشتیبانی را خریداری نمایید و بتوانیم افتخار همکاری با شما را در جهت پشتیبانی امور آنلاین شما داشته باشیم.

ذات فریلنسری و کار با افراد واقعا بد نیست؛ اما با توجه به اینکه فقط با یک نفر طرف هستید، ریسک‌های زیادی از جمله کیفیت، پشتیبانی قابل قبول، قرارداد محکم و … را به همراه دارد که باید به آن‌ها توجه شود.

همچنین شرکت‌های دیگر نیز باید طبق قراردادهای استاندارد، ارائه شفاف روند پروژه، رزومه خوب، قیمت مناسب و واقعی و … بررسی شوند و در نهایت شرکت مناسب انتخاب گردد.

گروه بیلینک با داشتن مشتری‌های بسیار زیاد از اقشار مختلف جامعه و همینطور با داشتن مشتریان بزرگی همچون هلدینگ آوا استار (اولین و برترین شرکت نجومی ایران)، شرکت هواپیمایی دلتابان، کارخانه صحت (انتشارات زعفران) و … توانسته است رزومه خوبی را برای خودش ایجاد نماید.

در کنار رزومه خوب سعی کردیم که همه اطلاعات را در قالب یک همراه، مشاور و یا یک مدرس در اختیار کارفرما بگذاریم که این مهم را در بسیاری از ویدئوهای آموزشی ما در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، یوتیوب و یا آپارات خواهید دید.

همچنین در قرارداد، در صفحه اصلی سایت و در جلسه حضوری مشاوره رایگان با کارفرما روند انجام پروژه از صفر تا ۱۰۰ را به صورت کاملا شفاف در اختیار شما می‌گذاریم.

پس کاملا در همکاری با گروه بیلینک خیال شما راحت است و هر آن چیزی که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و در کل پیاده‌سازی ایده‌های نوین و عالی‌تان نیاز دارید را ما به بهترین شکل در اختیارتان خواهیم گذاشت.

ضمنا با ارائه کلیه خدمات مرتبط با کسب و کارهای اینترنتی از جمله سایت، اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره فروش و … کاری کرده‌ایم که به جای اینکه بین شرکت‌های مختلف سردرگم شوید، برای پشتیبانی کارهایتان برای همیشه فقط و فقط با پشتیبانی ۱ شرکت در ارتباط باشید و همه مشکلات‌تان را برای ما ارسال نمایید و بقیه موارد را به تیم حرفه‌ای پشتیبانی گروه بیلینک بسپارید.

شما می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی با ما در ارتباط باشید و همچنین در صورت نیاز به مکالمه تلفنی با کارشناسان فروش مجموعه، با شماره تلفن ۲۸۴۲۵۷۳۳ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

شبکه‌های اجتماعی بیلینک:

 

توصیه بسیار مهم

دوستان عزیزم رسالت ما در گروه طراحی سایت و اپلیکیشن بیلینک تشویق مردم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی و افزایش درآمد افراد از طریق اینترنت است. چرا که با گسترش بستر دیجیتال کارها راحت‌تر انجام خواهد شد و هر چیزی که نیاز داشته باشیم، خیلی سریع می‌توانیم آن را پیدا کنیم.

یعنی با گسترش کسب و کارهای اینترنتی و کمک به علاقه‌مندان و یا صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، می‌توانیم کاری کنیم که دنیا جای قشنگ‌تری برای زندگی کردن شود.

به همین خاطر تمام تلاشمان این است که به عنوان یک دوست، یک مشاور و یک مدرس دلسوز در کنار کارفرمایان قرار بگیریم و راه ساختن و توسعه کسب و کار اینترنتی‌شان را طی کنیم نه فقط به عنوان یک پیمانکار پروژه ساده…

توصیه اکید ما به شما این است که حتی اگر برای پروژه‌های طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ، سئو و … با ما همکاری نمی‌کنید؛ حتما حتما حتما اصول اولیه فنی و غیرفنی کسب و کارهای اینترنتی را حتما خودتان بلد باشید. ۳ تا از دلایل بسیار مهم را در زیر توضیح می‌دهیم:

 1. کلاه سرتان نرود. بسیاری از شرکت‌ها و افراد نامعتبر با راه‌های کاملا غیراصولی کاری که می‌خواهید را در قبال هزینه زیاد انجام می‌دهند ولی هیچ تضمینی نیست که کارشان به درد بخور باشد. اما اگر خودتان تا حدی بلد باشید، می‌توانید به راحتی روی همه موارد نظارت داشته باشید.
  اما ما برای پروژ‌ه‌های راه اندازی سایت و اپلیکیشن، بعد از انجام پروژه جلسه آموزش برای کافرمایان داریم.
  درباره سئو و دیجیتال مارکتینگ هم محصول سئوکار پریمیوم به شما توصیه می‌کنیم که با ارزانترین قیمت ممکن و به صورت غیرحضوری و فقط در ۱۶ ساعت می‌توانید آن را تماشا کنید و سئو را به طور کامل یاد بگیرید و روی آن مسلط شوید.
 2. هزینه‌ها را کنترل خواهید کرد. نیازی نیست همه کارها را دیگران انجام دهند و با یادگیری اصول اولیه می‌توانید یکسری از تغییرات و امکاناتی که می‌خواهید روی سایت‌تان داشته باشید را خودتان انجام دهید و در هزینه‌هایتان تا حد مطلوبی صرفه‌جویی نمایید. (البته اگر فرصت کافی داشته باشید.)
 3. خواندن گزارشات برایتان بسیار آسان خواهد شد. طبیعتا شما با هرکس که کار کنید باید از او برای کارهایش گزارش‌هایی را دریافت کنید. اما متاسفانه برخی از افراد و شرکت‌ها از اطلاعات کم کارفرمایان سوءاستفاده می‌کنند و با نوشتن گزارشات گمراه کننده سعی می‌کنند نشان دهند که بسیاری از امور برای سایت و … انجام شده است؛ در حالی که اصلا اینطوری نیست.
  با یادگیری اصول کسب و کار اینترنتی و … به راحتی سرتان با گزارش‌های بی ارزش گرم نخواهد شد و می‌توانید خیلی دقیق گزارش‌ها را نیز بررسی نمایید.
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن