سفارش پکیج های فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و مرگ پیج شما

تقریبا از سال ۹۵ ما پکیج‌های مختلف و فوق‌العاده کاربردی افزایش فالوور اینستاگرام را به فروش رساندیم در آن مدت جواب بسیار خوبی روی پیج‌های مختلف گرفتیم. اما از سال ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ الگوریتم‌های اینستاگرام بسیار پیشرفت کرد و جلوی همه ربات‌ها را گرفت و پیج‌هایی که از این ربات‌ها استفاده می‌کردند را شدوبن می کرد.

شدوبن: تنبیهی است که اینستاگرام برای پیج‌های مختلف در نظر گرفته است و با انجام کارهای اسپم و … کاری می‌کند پست‌های آن پیج در هشتگ‌ها و صدالبته به فالوورهای همان پیج دیگر نشان داده نشود. به همین خاطر با این تنبیه همه پیج‌های از این دست افت شدیدی خواهند کرد.

به همین خاطر از همین امسال تصمیم گرفتیم که کاری کنیم پیج‌هایی که در برنامه مشاوره ما و … هستند دیگر به هیچ وجه از ربات استفاده نکنند!

 

اگر از ربات افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و فالوورهای فیک استفاده کنید، قطعا پشیمان می‌شوید.

 

خواهش میکنم شما اشتباه نکنید!

پس خواهش میکنم اصلا سراغ ربات و فالوور فیک نروید اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت جدی داشته باشید و از هر فالووری حتی شده ۱۰۰ نفر کسب درآمد کنید، بتوانید با تولید محتوای عالی و ارائه ارزش افزوده به آن‌ها سعی کنید شما را فالو کرده و در نهایت از شما خرید کنند.

۲ راه عالی برای یادگیری رشد و توسعه طبیعی و هدفمند پیج اینستاگرام

۱. پیج اینستاگرام شخصی من:

داخل پیج اینستاگرامم آموزش‌های رایگان و فوق‌العاده‌ای را قرار داده‌ام که به شما به صورت کامل کمک می‌کند که یک پیج را از صفر رشد بدهید و در نهایت از آن کسب درآمد داشته باشید.

۲. دانلود کتاب «اینستاگرامر پریمیوم»

کتاب اینستاگرامر پریمیوم را اخیرا به درخواست فالوورها و علاقه‌مندان این حوزه نوشتم که ۹۰ صفحه دارد و به صورت کامل از صفر توضیح داده‌ام که چه دیدگاهی باید به فالوورهایتان داشته باشید سپس توضیح دادم که چطور یک پیج حرفه‌ای داشته باشید و در نهایت اصول و تکنیک‌های عالی مارکتینگ و نهایی‌سازی فروش را هم توضیح داده‌ام که کاری می‌کند شما بتوانید به هر ۱۰۰ فالوورتان به صورت کامل بفروشید.

 

کتاب اینستاگرامر پریمیوم

 

برخی از سرفصل‌هایی که در این کتاب فوق جامع خواهید خواند:

  1. دیدگاه‌تان نسبت به فالوورها عوض خواهد شد.
  2. چطور می‌توانید با هر تعداد فالوور حتی ۱۰۰ فالوور هم فروش داشته باشید.
  3. در مسیر رشد پیج باید چه عادت‌هایی را باید در خودتان پرورش دهید.
  4. عادت‌هایی را معرفی می‌کنم که باید از آن‌ها دوری کنید.
  5. الگوریتم اینستاگرام چیست و چطور کار می‌کند؟
  6. مهم‌ترین تغییرات الگوریتم اینستاگرام از سال ۲۰۲۰ چه بوده و چه تاثیراتی روی روند فعالیت پیج‌ها گذاشته است؟
  7. بهترین و پرسودترین ایده‌های راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی در سال ۲۰۲۰
  8. معرفی دقیق و با جزئیات ویژگی‌های یک پیج حرفه‌ای و موفق به همراه مثال‌های مختلف
  9. دستورالعمل ساخت ماشین پولسازی در اینستاگرام در ۲ فاز و ۶ قدم

و کلی سرفصل جذاب و فوق‌العاده کاربردی که همگی در این کتاب توضیح داده شده است.

سخن پایانی

فقط کافی است به مدت ۹۰ الی ۱۱۰ روز به صورت مرتب آموخته‌هایتان از طریق یکی از راه‌های بالا را با پشتکار عالی و به صورت منظم به کار بگیرید و خودتان نتیجه را مشاهده کنید.

من مطمئنم با توجه به تجربه خودم که در همین پیج شخصی‌ام (به غیر از پیج‌های اینستاگرام دیگر که قبلا با مشاوره به دیگران به نتیجه رساندیم) اتفاق افتاده است قبل از ۹۰ روز می‌توانید حس کنید که پیج‌تان در حال رونق گرفتن است و شاید واقعا به درآمدزایی هم برسید.

منتظر شما برای پیوستن به جامعه بزرگ اینستاگرامرهای پریمیوم هستم!

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن