سفارش پکیج های فالوور اینستاگرام

 • برای تست اولیه پکیج‌های فالوور کاملا واقعی و ایرانی اینستاگرام ما، ۱۰۰ عدد فالوور با قیمت بسیار پایین و ناچیز ۳ هزار تومان به اکانت شما اضافه خواهد شد. 
 • با خرید هر یک از پکیج های زیر ربات ما تا زمانی که تعداد موجود در پکیج را برایتان جمع آوری نکند، به کار خود ادامه می د‌هد.
 • همراه با پکیج های زیر به عنوان هدیه ۳ هشتگ مرتبط با کسب و کار شما را به شما پیشنهاد خواهیم داد و همچنین در پکیج‌های ۱۰هزارتایی و ۲۰ هزارتایی یک قالب اینستاگرام برای قرار دادن عکس ها در آن مرتبط با رنگ سازمانی و کسب و کارتان برایتان طراحی خواهیم کرد.
 • در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره تلفن ۲۸۴۲۵۷۳۳ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید یا از طریق چت آنلاین پایین سمت راست و یا از طریق پشتیبانی تلگرام ارتباط برقرار نمایید.

سوالات متداول

کلیه پکیج‌ها، فالوورهای واقعی، ایرانی و کاملا مرتبط با کسب و کار شما را جذب خواهند کرد. و این کار کاملا بر اساس اهداف (یعنی هشتگ ها و پیج ها) انجام می‌گردد.

سیستم بر اساس اهداف (یعنی هشتگ‌ها و پیج‌ها)، فالوورهای پیج‌ها، لایک کننده پست‌هایی که هشتگ مدنظر شما را دارد و … را فالو می‌کند و مدت زمان مشخصی (به صورت معمول ۲۴ ساعت) منتظر می‌ماند، تا فالو بک انجام شود در غیر اینصورت بعد از گذشت این مدت زمان اگر فالو بک هم نکرده باشد، فرد مذکور آنفالو می‌شود و از اعتبار شما هم کاسته نمی‌شود.

در حال حاضر در حال توسعه و طراحی پنل پیشرفته‌تری هستیم و به همین خاطر پنل از دسترس خارج است و ظرف چند ماه آینده از آن رونمایی می‌شود.

اما با این حال با اتمام پکیج و همینطور در حین اجرای پکیج برای شما گزارشاتی از روند جذب فالوور در پیج ارسال می‌گردد که با بررسی آن‌ها و همینطور مشاوره ما، می‌توانید روند افزایش فالوور را بهبود ببخشید.

همانطور که اشاره شد کلیه فالوورها واقعی هستند و به همین خاطر خودشان در فالو کردن پیج شما تصمیم می‌گیرند.

به همین علت با مشاوره‌های ما سعی کنید پست‌های زیبا طراحی کنید، ظاهر و محتوای جذاب داشته باشید، تا سریعتر فالوورها علاقه نشان داده و شما را فالو کنند.

و در نهایت به همین علت، زمان مشخصی نمی‌توان برای جذب فالوورهای هر پکیج تعیین کرد. و همینطور این زمان برای هر دسته بندی پیج از نظر محتوا و … قطعا متفاوت خواهد بود.

در مدت زمان جذب فالوور پیج شما توسط واحد اینستاگرام گروه ما، به صورت ۲۴ ساعته مانیتور می‌گردد و در صورت بروز هرگونه مشکل، شما را پشتیبانی خواهیم کرد.

همینطور در همین حین در زمان‌های خاص نکات امنیتی و … به شما گوشزد می‌شود.

برای دریافت خدمات پشتیبانی هم می‌توانید به تلگرام پشتیبانی ما سر بزنید، هم می‌توانید از طریق چت آنلاین پایین سمت راست صفحه استفاده بفرمایید و هم می‌توانید با شماره تلفن دفتر ۰۲۱۲۸۴۲۵۷۳۳ تماس گرفته و با کارشناسان پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

نمونه پیج اینستاگرام دکتر مهدی خیرالهی:

پیج اینستاگرام دکتر مهدی خیرالهی

 • عضو هیئت مدیره مجموعه بین المللی جاده ابریشم ژاپن
 • عضو اتاق فكر دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاهها
 • عضو اتاق فكر و شوراي راهبردي كانون هاي فرهنگي مساجد وابسته به وزارت ارشاد
 • رييس شوراي راهبردي مجموعه مبين ايده روشن
 • عضو هيئت مديره سامان انديشان طلوع علم (ساطع)
 • عضو هيئت مديره مشاوران ايده پرداز برهان
 • عضو هيئت مديره مؤسسه و مجتمع علمي فرهنگي ميرداماد

همین حالا سفارش دهید و فروش‌تان را چند برابر کنید

با توجه به مشکلات اخیر اینستاگرام و الگوریتم‌های جدید جهت جلوگیری از فعالیت ربات‌ها، تا زمان ارائه راهکار جدید فروش پکیج‌ها را می‌بندیم. فرم زیر را پر نمایید و منتظر اطلاع رسانی بعدی ما باشید.

با ثبت پیج‌تان در فرم زیر بلافاصله پس از شروع فروش پکیج‌های فالوور اینستاگرام، به شما اطلاع رسانی شده و از تخفیف ویژه بهره‌مند خواهید شد.

مرحله ۱ از ۲

۵۰%