اینستاگرام

افزایش فالوور با کمک تیک آبی های اینستاگرام

برخی می‌گویند با فالوو کردن پیج هایی که تیک آبی دارند، می‌توان باعث افزایش فالوور پیج خود شد. خودمان هم اینکار را انجام داده ایم و بدرستی کار می‌کند. اما در این مقاله می‌خواهیم بگوییم که این کار درست یا خیر. در ادامه مقاله همراه ما باشید.

افزایش فالوور با کمک پیج های تیک آبی دار

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چه کمکی می‌کند؟ این کار کلا اشتباه است و اینگونه نیست که با فالو کردن پیج های دارای تیک آبی افزایش فالوور اتفاق بیفتد. در بحث افزایش فالوور بار ها گفته‌ایم که افرادی باید به پیج ما بیایند که پیج ما را دوست داشته باشند، یعنی مخاطب هدف باشند. برای مثال اتفاقی که می‌افتد وقتی که شما پیج یک فرد سرشناس یا بازیگر را فالوو می‌کنید که هیچ ربطی به بیزینس و کار شما ندارد، افرادی مثل فن پیج های آن پیج معروف و سایر مردم که به علت این که پیج مورد علاقه آن ها را فالوو کرده‌اید شما را فالوو می‌کنند.

یا حتی ممکن است یکسری از ربات ها که بر روی پیج های تیک آبی دار تنظیم شده‌اند، شما را فالو کنند. به همین جهت فالوور هایی که از این طریق بدست می‌آورید هیچ گونه ارزشی ندارند. فقط رقم فالوور های شما را بالا می‌برند، یعنی هیچ گونه تعاملی مثل لایک، کامنت و غیر را انجام نمی‌دهند. همین اکانت های فیک که ربات هستند بعد از 48 ساعت به احتمال زیاد شما را آنفالو می‌کنند، زیرا اساس کار آنان فالو و آنفالو است.

پس این روش افزایش فالوور را کنار بگذارید تا پیج شما صدمه نبیند.

چگونه تیک آبی اینستاگرام دریافت کنیم؟

تأیید اینستاگرام به این معنی است که شما ثابت می‌کنید حساب اینستاگرام شما وجود واقعی یک شخصیت مشهور، یا برند جهانی است. احتمالاً بسیاری از نشان های تأیید را در اطراف مشاهده کرده اید. همانند توییتر، فیس بوک علامت های کوچک آبی رنگ به این معنی است که سیستم، اعتبار حساب مورد نظر را تأیید کرده است یا حداقل آنها همان کسانی هستند که می‌گویند هستند، یعنی هویت آنان مشخص است و فیک نیست.
این نشان ها به گونه ای طراحی شده اند که حساب های واقعی را برجسته می‌کنند، بنابراین کاربران اینستاگرام می‌توانند مطمئن باشند که فرد یا برند مناسب را دنبال می‌کنند. یافتن آنها در نتایج جستجو آسان است و کاملا قابل اطمینان هستند.

 

تیک آبی اینستاگرام

به راحتی می توان فهمید که چرا نشان های تأیید را همه دوست دارند داشته باشند. چون آنها نادر و انحصاری هستند.

چه کسی واجد شرایط تیک آبی اینستاگرام است؟

هرکسی می تواند برای تأیید شدن و دریافت تیک آبی اینستاگرام اقدام کند. با این حال اینستاگرام در مورد اینکه چه کسی تأیید می شود  از بسیاری جهات مرموز است. بنابراین، اگر حسابی هستید که قابل توجه قرار دارید، از کجا می‌دانید که این معیارها را برای تایید شدن برآورده می کنید؟

اینستاگرام صریح است و می‌گوید: فقط برخی از چهره های عمومی ، افراد مشهور و مارک ها نشان های تأیید شده را در اینستاگرام تأیید کرده اند. به عبارت دیگر، فقط حسابهایی که احتمال جعل هویت آنها زیاد است.

در اینجا چیزی است که ما درباره واجد شرایط بودن می دانیم.

ابتدا باید به شرایط خدمات شبکه و دستورالعمل های انجمن پایبند باشید. علاوه بر این، حساب شما باید هر یک از این معیارها را داشته باشد:

 • معتبر : آیا شما یک شخص واقعی، کسب و کار ثبت شده یا برند تجاری هستید؟ شما نمی‌توانید یک صفحه مثل بقیه یا یک حساب فن پیج باشید.
 • منحصر به فرد : فقط یک حساب برای هر شخص یا کسب و کار می تواند اینستاگرام را تأیید کند، به استثنای حساب های خاص زبان.
 • عمومی : حساب های خصوصی اینستاگرام واجد شرایط تأیید نیستند.
 • کامل : آیا شما یک بیوگرافی کامل، عکس پروفایل و حداقل یک پست دارید؟
 • قابل توجه : کاربران باید توجه کافی به شما را داشته باشند و فالوور های زیادی داشته باشید.

اگر نسبتاً مطمئن هستید که این معیارها را برآورده می‌کنید، وقت آن است که پیش بروید و حساب اینستاگرام خود را تأیید کنید.

نحوه درخواست برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

تأیید شدن در اینستاگرام در واقع یک فرایند ساده است.

 1. پروفایل خود را بیاورید و در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
 2. روی تنظیمات ضربه بزنید
 3. روی حساب ضربه بزنید
 4. روی درخواست تأیید ضربه بزنید

گرفتن تایید اینستاگرام

5. فرم درخواست را پر کنید

 • نام قانونی شما
 • نام یا نام کاربری شما (در صورت وجود)
 • دسته یا صنعت خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال: وبلاگ نویس / هنرمند، ورزش، اخبار / رسانه ها، تجارت / برند / سازمان و غیره)
 • همچنین باید عکس شناسنامه رسمی دولت خود را ارائه دهید. برای افراد، این می تواند گواهینامه رانندگی یا گذرنامه باشد. برای مشاغل، قبض تسهیلات، اساسنامه یا ثبت مالیات شما انجام می شود.

6. روی ارسال ضربه بزنید.

طبق روش کار اینستاگرام، پس از اینکه تیم آنها درخواست شما را بررسی کرد، در برگه اعلانات پاسخی دریافت خواهید کرد. پاسخ اینستاگرام کاملاً واضح است  پس  آنها هرگز به شما ایمیل نخواهند داد، پول نمی‌خواهند و با شما تماس نمی‌گیرند. مراقب کلاهبرداران باشید.

نکات زیر را برای تأیید شدن در اینستاگرام رعایت کنید

بنابراین، بله، هرکسی می‌تواند برای تأیید در اینستاگرام اقدام کند. اما در واقع تایید شدن بسیار سخت تر است.

ما پیش رفته ایم و بهترین روش هایی را جمع آوری کرده ایم که شانس موفقیت شما را به حداکثر می رساند همانطور که شما در تلاش برای اثبات برجسته بودن نام تجاری خود هستید.

سعی نکنید که تیک آبی اینستاگرام را بخرید

ابتدا این یکی را از سر راه خود برمی‌‎داریم: آن مردی که در کامنت شما می‌گوید با پرداخت هزینه تیک آبی می‌توان گرفت لطفا به او پول ندهید.

هر برنامه شخص ثالث یا حساب های گوناگون که ادعای انجام این کار را می‌کنند، دروغ است.

کلاهبرداران اینستاگرام می‌دانند که افراد و مشاغل نسبت به علامت آبی رنگ حساس هستند و برخی از آنها در ظاهر قابل اعتماد بنظر می‌رسند، بنابراین مراقب خود باشید. و به یاد داشته باشید که اینستاگرام هرگز درخواست پرداخت نمی‌کند و هرگز با شما تماس نخواهد گرفت.

فالوور های بیشتر و واقعی بگیرید

هر چقدر فالوور های شما بیشتر باشد قطعا تاثیر مثبتی در تایید شدن شما دارد و همچنین مراقب باشید که از ربات ها فالوور های فیک استفاده نکنید. کاربران شما باید تعامل خوبی با پیج شما داشته باشند.

اطمینان حاصل کنید که مشخصات و بیو کامل و موثر هستید

الزامات ذکر شده اینستاگرام برای تأیید (بیوگرافی، عکس پروفایل و یک پست حداقل داشته باشید) این ها حداقل هایی هستند که برای تایید شدن لازم است زیرا یک حساب تایید شده باید حداقل قابل شناسایی و فعال باشد.

حساب خود را عمومی نگه دارید

یک حساب عمومی برای درخواست تأیید و برای تأیید شدن لازم است. از خصوصی نگه داشتن حساب خود پرهیز کنید

سخن پایانی

فراموش نکنید که گرفتن تیک آبی اینستاگرام به همین راحتی نیست چون اگر همه می‌توانستن این کار را انجام دهند دیگر حساب کاربری انحصاری وجود نداشت، در واقع تیک آبی برای حساب های تجاری معتبر و افراد سرشناس است تا هویت آن ها تایید شده باشد و کسی نتواند کلاهبرداری کند. اگر همه ما بتوانیم تیک آبی دریافت کنیم همه اکانت ها از تیک آبی اشباع می‌شود، و بودن آن به هیچ دردی نمی‌خورد.

برای پیشرفت کسب کار خود در اینستاگرام می‌توانید از کتاب دانلودی اینستاگرامر پریمیوم استفاده کنید.

برچسب ها

علی لب‌ریشان

دانشجوی کارشناسی نرم افزار کامپیوتر علاقه‌مند به حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن